1965 yılında Kurucumuz Necmettin Ömercikoğlu Tarafından Sakarya/Akyazı da Kurulmuştur. Oto Ömercikoğlu 1974 yılından itibaren sakaryada iveco yedek parça satışı hizmeti 1986 yılında yedek parça ana bayii olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1993 senesi itibariyle iveco yetkili servis ve yedek parça bünyesinde günümüze siz değerli müşterilerine en iyi hizmet ilkesiyle teknolojinin günümüze getirdiği kolaylıklardanda faydalanarak 1993 yılından itibaren  Iveco Marka araçların Yedek Parça satışı ve Iveco Sakarya Yetkili Servisi ile sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

D -100 KarayoluYanyol üzerinde bulunan Servisimiz, zengin yedek parça, ve kaliteli işçilik ile siz değerli müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede bitirip, araçlarınızın yol güvenliğinin korunmasını sağlar.

Iveco Sakarya Yetkili Servisi

1993 Yılında Otoyol ve Iveco A.ş Otomotiv Tarafımında almış olduğumuz, Iveco Euro Cargo Ve Iveco Daily  araçlarının bakım ve onarımları yetki belgesi ile çalışmaktadır.mükemmel kalitede ürün ve hizmetler, müşteri ilişkileri ve profesyonellik: Iveco Satış Sonrası Hizmetler sürekli yatırım, beceri ve adanmışlıkla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır .

Iveco Sakarya Yetkili Servisi
Iveco Sakarya Yetkili Servisi
Hizmet Yeterlilik Belgesş