Oto Ömercikoğlu > Services > Hizmetlerimiz > Şanzuman Bakımı ve Onarımı

Vitese geçişte zorlanma, vites geçişlerinde sürtünme sesleri, kavramada zorlanma gibi farklı şekillerde kendini gösterebilir

Ömercikoğlu Iveco Yetkili Servisi Euro Cargo Ve Daily Araçlarının otomatik ve manuel şanzıman  Kavramayla İlgili Yaşanılacak Tüm Olumsuzlukla İlgili Çözümler Sunmaktadır

 

Himatic Şanzıman,

Pazarın ilk 8 ileri otomatik vitesi, en iyi KONFOR ve GÜVENLİK için,

Olağanüstü Yakıt Ekonomisi , ECO ve POWER modları sayesinde,.

Güvenilirliği ve Sağlamlığı sayesinde manuel şanzımana kıyasla daha az bakım ve onarım.
Sınıfının en iyi performansı, en yüksek güç (205 BG) ve tork (205NM)..

 

Yeni Daily Hi-Matic: Mükemmel sürüş keyfi

Yeni Daily Hi-Matic’in ilk uluslararası tanıtımı Brüksel’de gerçekleşti. 8 ileri  otomatik şanzıman standartları yukarı çekerken çok yönlülük, verimlilik ve maksimum sürüş keyfinde minimum maliyeti garanti ediyor.

 

Eco ve Powermodları sayesinde harika bir yakıt ekonomisi garanti edilirken yeni vites kutusu 200 mili saniyeden kısa bir sürede akıcı bir şekilde vites değiştirebiliyor. Bu özellikler günlük işler için onu mükemmel bir seçenek yapıyor.

Dayanıklılık ön planda tutularak tasarlanan Yeni Daily’de bakım ve tamir giderleri de düz vitese göre %10 azaldı. Yeni tasarım, motoru koruyor ve vites için daha az bakım gerektiriyor.

Araç bol motor seçenekleriyle sınıfındaki en yüksek performansı sunuyor ve 3,500 kiloya kadar taşıma kapasitesine erişebiliyor. HillHolder sistemi de Yeni Daily’de standart olarak sunulmakta.